Uszczelnienia zgarniające RSB-50X56.80X5-0-BRN90
Odniesienie : RSB-50X56.80X5-0-BRN90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSB-50X56.80X5-0-BRN90 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 56.8 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału BRN.