Uszczelnienia zgarniające RSB-32X38.800X5-BRN90
Odniesienie : RSB-32X38.800X5-BRN90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSB-32X38.800X5-BRN90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 38.8 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału BRN.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UT-32X42X7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UT-32X42X7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38.8  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    BRN
  • TYP
    RSB
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis