Uszczelnienia zgarniające RIN-65X75X7-10-NBR90
Odniesienie : RIN-65X75X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-65X75X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6305-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6305-2RS
Podkładka oporowa - AS3047 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS3047
Uszczelnienia zgarniające - RIA-60X70X7-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-60X70X7-10-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    21  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis