Uszczelnienia zgarniające RIN-60X70X7-FPM90
Odniesienie : RIN-60X70X7-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-60X70X7-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    70  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis