Uszczelnienia zgarniające RIN-45X55X7-10-NBR90
Odniesienie : RIN-45X55X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-45X55X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  44 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP3020-P10 GEN
TULEJA PAP PAP3020-P10
Uszczelnienie hydrauliczne - US-45X55X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-45X55X10-PU94
Surowy pasek klinowy zębaty - AX37 GEN
SUROWY PASEK KLINOWY ZĘBATY AX37
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis