Uszczelnienia zgarniające RIN-35X46X5-7-NBR90
Odniesienie : RIN-35X46X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-35X46X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 46 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-35X45X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-35X45X10-PU94
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP206 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP206
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR35X45X70 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR35X45X70
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    46  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis