Uszczelnienia zgarniające RIN-25X35X5-NBR90
Odniesienie : RIN-25X35X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-25X35X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6310-2RS1-C3-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6310-2RS1-C3-SKF
Nakrętka łożyskowa - KM10 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM10
Simmering - OAS-30X40X6-NBR GEN
SIMMERING OAS-30X40X6-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis