Uszczelnienia zgarniające RIN-22X32X7-10-NBR90
Odniesienie : RIN-22X32X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-22X32X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-50 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-50
2 2
Łożysko kulkowe - 608-ZZ GEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 608-ZZ
Uszczelka O-ring - OR-22X3.50-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-22X3.50-NBR70
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis