Uszczelnienia zgarniające RIN-18X28X7-10-NBR90
Odniesienie : RIN-18X28X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-18X28X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.