Uszczelnienia zgarniające RIN-18X28X5-7-NBR90
Odniesienie : RIN-18X28X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-18X28X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  31 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe typ HK - HK3512 GEN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK3512
Pierścienie E-clip - E-CLIP-4 GEN
PIERŚCIENIE E-CLIP E-CLIP-4
4 4
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis