Uszczelnienia zgarniające RIN-17X22X5-7-NBR90
Odniesienie : RIN-17X22X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-17X22X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.