Uszczelnienia zgarniające RIN-15X25X5-8-NBR90
Odniesienie : RIN-15X25X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-15X25X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.