Uszczelnienia zgarniające RIN-10X20X5-NBR90
Odniesienie : RIN-10X20X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-10X20X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 20 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6200 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 6200
Pierścienie E-clip - E-CLIP-9 GEN
PIERŚCIENIE E-CLIP E-CLIP-9
9 9
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    20  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis