Uszczelnienia zgarniające RIA-8X14X3.50-5-NBR90
Odniesienie : RIA-8X14X3.50-5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-8X14X3.50-5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 8 mm, średnicę zewnętrzną 14 mm oraz grubość 3.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.