Uszczelnienia zgarniające RIA-80X88X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-80X88X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-80X88X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 88 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  14 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UP-72X80X12-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UP-72X80X12-PU94
Zespoły łożyskowe 4 śruby - UCF207 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 4 ŚRUBY UCF207
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR30X35X20 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR30X35X20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    88  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    22  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis