Uszczelnienia zgarniające RIA-75X87X5-7-NBR90
Odniesienie : RIA-75X87X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-75X87X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 87 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-90 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-90
3 3
Łożysko stożkowe - 2788-2720 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 2788-2720
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    75  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    87  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis