Uszczelnienia zgarniające RIA-6X13X3-NBR90
Odniesienie : RIA-6X13X3-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-6X13X3-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 6 mm, średnicę zewnętrzną 13 mm oraz grubość 3 mm. Jest wykonany z materiału NBR.