Uszczelnienia zgarniające RIA-63X75X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-63X75X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-63X75X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 63 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.