Uszczelnienia zgarniające RIA-50X70X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-50X70X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-50X70X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.