Uszczelnienia zgarniające RIA-46X55X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-46X55X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-46X55X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 46 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie samochodowe - 12015526B-CORTECO CORTECO
USZCZELNIENIE SAMOCHODOWE 12015526B-CORTECO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    46  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    18  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis