Uszczelnienia zgarniające RIA-42X52X5-8-PU94
Odniesienie : RIA-42X52X5-8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-42X52X5-8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 42 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    42  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis