Uszczelnienia zgarniające RIA-38X53X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-38X53X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-38X53X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 38 mm, średnicę zewnętrzną 53 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  14 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-26 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-26
Łożysko kulkowe - TM-SX06C42-CS44-NTN NTN
ŁOŻYSKO KULKOWE TM-SX06C42-CS44-NTN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    38  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    53  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis