Uszczelnienia zgarniające RIA-36X46X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-36X46X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-36X46X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 46 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.