Uszczelnienia zgarniające RIA-36X45X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-36X45X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-36X45X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  41 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - AM354135 GEN
TULEJA Z BRĄZU AM354135
Pierścień oporowy - AE-OR-56.740X3.530-NBR90 GEN
PIERŚCIEŃ OPOROWY AE-OR-56.740X3.530-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    36  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis