Uszczelnienia zgarniające RIA-35X50X9-12-NBR90
Odniesienie : RIA-35X50X9-12-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-35X50X9-12-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału NBR.