Uszczelnienia zgarniające RIA-35X48X4-FPM90
Odniesienie : RIA-35X48X4-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-35X48X4-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 48 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  19 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6206-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6206-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-25 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-25
Uszczelka O-ring - OR-195X5-NBR90 GEN
USZCZELKA O-RING OR-195X5-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    48  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    13  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis