Uszczelnienia zgarniające RIA-35X45X7-10-PU94
Odniesienie : RIA-35X45X7-10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-35X45X7-10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  11 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30208-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30208-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-15 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-15
Uszczelnienie hydrauliczne - US-35X45X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-35X45X10-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis