Uszczelnienia zgarniające RIA-35X45X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-35X45X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-35X45X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.