Uszczelnienia zgarniające RIA-32X45X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-32X45X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-32X45X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-40 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-40
Uszczelnienie hydrauliczne - US-32X45X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-32X45X10-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis