Uszczelnienia zgarniające RIA-32X45X4-8-FPM90
Odniesienie : RIA-32X45X4-8-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-32X45X4-8-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału FPM.