Uszczelnienia zgarniające RIA-32X42X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-32X42X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-32X42X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.