Uszczelnienia zgarniające RIA-30X45X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-30X45X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-30X45X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.