Uszczelnienia zgarniające RIA-30X45X5-8-FPM90
Odniesienie : RIA-30X45X5-8-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-30X45X5-8-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    16  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis