Uszczelnienia zgarniające RIA-30X42X6-9-PU94
Odniesienie : RIA-30X42X6-9-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-30X42X6-9-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP3025-P10 GEN
TULEJA PAP PAP3025-P10
Uszczelnienia zgarniające - RDI-30X42X6-9-PU94 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RDI-30X42X6-9-PU94
Łożysko wałeczkowe - 30212A GEN
ŁOŻYSKO WAŁECZKOWE 30212A
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis