Uszczelnienia zgarniające RIA-30X40X7-FPM90
Odniesienie : RIA-30X40X7-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-30X40X7-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  11 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-42 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-42
Łożysko kulkowe dwurzedowe - DAC34640037 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE DWURZEDOWE DAC34640037
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis