Uszczelnienia zgarniające RIA-30X40.60X5.50-NBR90
Odniesienie : RIA-30X40.60X5.50-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-30X40.60X5.50-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 40.6 mm oraz grubość 5.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-30X40.50X10.50-NBR GEN
SIMMERING OAS-30X40.50X10.50-NBR
Rolka bieżna typu jarzmowego - NUTR35 GEN
ROLKA BIEŻNA TYPU JARZMOWEGO NUTR35
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR10-14-12 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR10-14-12
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40.6  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis