Uszczelnienia zgarniające RIA-28X40X5-NBR90
Odniesienie : RIA-28X40X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-28X40X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-18X30X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-18X30X7-NBR
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-58 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-58
2 2
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis