Uszczelnienia zgarniające RIA-26X35X7-10-NBR
Odniesienie : RIA-26X35X7-10-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-26X35X7-10-NBR posiada średnicę wewnętrzną 26 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - DAC3055W3CS31-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO KULKOWE DAC3055W3CS31-JTEKT
Uszczelnienie hydrauliczne - US-25X35X5-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-25X35X5-PU94
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis