Uszczelnienia zgarniające RIA-26X32X5-NBR90
Odniesienie : RIA-26X32X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-26X32X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 26 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Rolka bieżna typu jarzmowego - NATR8 GEN
ROLKA BIEŻNA TYPU JARZMOWEGO NATR8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    26  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis