Uszczelnienia zgarniające RIA-25X38X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-25X38X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-25X38X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  13 części w magazynie (18 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 626-ZZ GEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 626-ZZ
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR15-18-16 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR15-18-16
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis