Uszczelnienia zgarniające RIA-25X35X7-10-PU94
Odniesienie : RIA-25X35X7-10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-25X35X7-10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.