Uszczelnienia zgarniające RIA-25X35X5-7-NBR90
Odniesienie : RIA-25X35X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-25X35X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.