Uszczelnienia zgarniające RIA-25X32X5-7-PU94
Odniesienie : RIA-25X32X5-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-25X32X5-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-25X33X6-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-25X33X6-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis