Uszczelnienia zgarniające RIA-22X35X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-22X35X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-22X35X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  36 części w magazynie (2 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-75 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-75
Uszczelnienie hydrauliczne - US-22X32X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-22X32X8-PU94
Wkładka wymienna - UB206 GEN
WKŁADKA WYMIENNA UB206
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    13  G
Opis