Uszczelnienia zgarniające RIA-22X32X7-NBR90
Odniesienie : RIA-22X32X7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-22X32X7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6205-2Z-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-2Z-SKF
Nakrętka łożyskowa - KM4-SKF SKF
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM4-SKF
Uszczelka O-ring - OR-58X3-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-58X3-NBR70
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    8  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis