Uszczelnienia zgarniające RIA-22X30X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-22X30X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-22X30X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  46 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6306 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 6306
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis