Uszczelnienia zgarniające RIA-22X30X4-5-NBR90
Odniesienie : RIA-22X30X4-5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-22X30X4-5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.