Uszczelnienia zgarniające RIA-20X35X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-20X35X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-20X35X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.