Uszczelnienia zgarniające RIA-20X30X5-7-FPM90
Odniesienie : RIA-20X30X5-7-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-20X30X5-7-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP2025-P20 GEN
TULEJA PAP PAP2025-P20
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP206-SNR SNR
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP206-SNR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis