Uszczelnienia zgarniające RIA-20X30X4-NBR90
Odniesienie : RIA-20X30X4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-20X30X4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.